KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488112
nr 1448 8112
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Oljemålning, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, "gare des souvenirs". Olja på duk, yttermått inklusive ram:, 56x67cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:16:05
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr